Zostań Wolontariuszem 26. Finału WOŚP

Home / Aktualności / Zostań Wolontariuszem 26. Finału WOŚP

REKRUTACJA NA 26. FINAŁ ZAKOŃCZONA.
CHĘTNYCH ZAPRASZAMY ZA ROK 🙂

Już 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która zagra dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Po raz kolejny Tarnów przyłącza się do akcji Jurka Owsiaka. Podobnie jak w latach ubiegłych, Tarnowski Sztab WOŚP został zarejestrowany przy Pałacu Młodzieży (ul. Piłsudskiego 24).

Fundacja WOŚP zdecydowała o tym, by wyrównać szanse leczenia noworodków na podstawowych oddziałach neonatologicznych poprzez doposażenie ich w specjalistyczny sprzęt ratujący życie i zdrowie dzieci. Fundacja planuje pozyskać dla nich m.in. stanowiska do resuscytacji noworodków, nowoczesne inkubatory, aparaty do nieinwazyjnego wspomagania oddychania, pompy infuzyjne a także sprzęt diagnostyczny, jak chociażby specjalistyczne aparaty USG czy pulsoksymetry.

Do ogólnopolskiej akcji Jurka Owsiaka może przyłączyć się naprawdę każdy!

REKRUTACJA NA 26. FINAŁ ZAKOŃCZONA.
CHĘTNYCH ZAPRASZAMY ZA ROK 🙂

Jak zostać wolontariuszem i zbierać pieniądze podczas 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Jeżeli jesteś uczniem jednej ze szkół w gminie Tarnów, która włącza się w zbiórkę, zgłoś się do Koordynatora WOŚP w swojej szkole, który poprowadzi Ciebie przez proces rekrutacji.

Jeżeli nie jesteś uczniem lub Twoja szkoła nie bierze udziału w akcji, a chciałbyś zostać wolontariuszem, przyjdź do naszego Sztabu z dokumentem tożsamości. Na miejscu wypełnisz ankietę wstępną Kandydata na Wolontariusza. Osoby niepełnoletnie powinny zgłosić się z rodzicem lub opiekunem prawnym. Przygotuj zdjęcie w formacie JPG o wymiarach nie mniejszych niż 600×800 pikseli. Zdjęcie powinno przypominać legitymacyjne, musi być wyraźne, bez ciemnych okularów i nakryć głowy.

Kandydaci na Wolontariuszy zostaną zarejestrowani w Bazie WOŚP i po spełnieniu wszystkich warunków, 14 stycznia 2018 otrzymają identyfikator, puszkę kwestarską i serduszka, czyli wszystkie rzeczy niezbędne do udziału w kweście.

Pamiętaj, że Sztab dysponuje ograniczoną liczbą wolontariuszy, dlatego przed złożeniem dokumentów zastanów się dobrze, czy będziesz mógł poświęcić swój czas na kwestę w dniu 26. Finału.

Tarnowski Sztab WOŚP znajduje się w Pałacu Młodzieży, przy ul. Piłsudskiego 24, e-mail: wosp_tarnow@interia.pl, tel. 791 427 992

Dodaj komentarz